
Мультиварка-скороварка Tefal Turbo Cuisine CY754130
5 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: CY754130
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ваше абсолютно нове рішення для смачних страв за найкоротші терміни: швидка мультиварка TURBO CUISINE від Tefal робить приготування апетитних домашніх страв легшим, ніж будь-коли. Готуйте смачні, корисні страви для всієї родини за допомогою простих автоматичних програм від закуски до десерту та режиму скороварки для ідеальних результатів у 3 рази швидше. Ексклюзивна технологія сферичної чаші Tefal забезпечує ніжні та соковиті результати завдяки інтуїтивно зрозумілій ручці управління. Технологія сферичної чаші Ексклюзивна технологія сферичних чаш для приготування їжі. Завдяки більшій поверхні нагрівання відбувається краще розсіювання та циркуляція тепла. Інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс Однією ручкою можна вибрати програми приготування, відрегулювати температуру та час або відкласти початок приготування на час, який вам потрібно. Приготування в 3 рази швидше Технологія високошвидкісного приготування під тиском (Готування до 3 разів швидше, ніж традиційний посуд з використанням газової або електричної плити). Універсальне приготування страв від закусок до десертів, від сніданку до вечері. 10 автоматичних програм приготування Тушкування, суп, рагу, приготування на парі, випічка, су-вид та повільне приготування, каша, йогурт і ферментування, розігрів, ручний режим. Безпека та захист 12 контрольних пунктів безпеки, включаючи систему безпечного скидання тиску, відсутність контакту з парою, відсутність ризику опіку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 5 л |
| Объем чаши | 5 л |
| Потребляемая мощность | 915 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество программ приготовления | 10 програм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка, контейнер пароварка, чаша, мірний стакан, лопатка, ложка, книга рецептів, інструкція |
| Внутрішнє покриття каструлі | антипригарное |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Об `єм (л) | 5 |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | рагу, супи, запікання, приготування на парі, повільне приготування, каші, йогурт і ферментація, нагрівання, регульований режим шеф-кухаря |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 33,6 x 31,0 x 28,7 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Споживана потужність (Вт) | 915 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Поворотные переключатели |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 5 899 ₴











