Особливості: Вдосконалений алюмінієвий бойлер швидко нагрівається. Вбудоване парове сопло допоможе приготувати справжній кремовий капучіно. Приготуйте одну або відразу дві чашки кави за допомогою спеціальних фільтрів. У кавомашині є вбудований відсік для зберігання мірної ложки та темпера для кави, знімний резервуар для води об'ємом 1,5 л та підігрів чашок. Рожкова кавоварка OPIO допоможе створити чудову каву у вас вдома. Кавоварка для приготування еспресо OPIO XP320830 розроблена спеціально для отримання якісної кави з приголомшливим ароматом та м'яким смаком. Функція ручного вибору допомагає досягти ідеальної консистенції, тоді як насос з тиском 15 бар забезпечує покращену екстракцію аромату без гіркоти. Передова технологія алюмінієвого котла забезпечує швидке попереднє нагрівання, тоді як парова насадка – вершкове капучино. Автентичний смак поєднується із зручністю, двома чашковими або одним чашковим фільтрами та вбудованим сховищем для мірної ложки та трамбування. Рожкова кавоварка OPIO створює каву професійної якості з насиченим смаком та приголомшливим ароматом. Завдяки повністю ручному управлінню ви приготуєте каву ідеальної консистенції та з глибоким смаком. Спеціальний насос італійського виробництва забезпечує високий тиск 15 бар для насиченої кави професійної якості без гіркоти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Цвет корпуса | Черный |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, мірна ложка, ріжок, темпер, інструкція |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал кофейника | - |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Об'єм резервуару для води | 1.1 л - 1.5 л |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | немає |
| Мощность | 1000 |
| Приготування капучино | ручне |
| Приготування молочних напоїв | ручне (панарелло) |
| Протикапельний механізм | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Розміри | 29.7 x 20.1 x 29 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Потребляемая мощность | 1045 Вт |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Давление помпы | 15 бар |
| Функція "cappuccino" | ручне |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 705 ₴











