
Монiтор DELL 27" S2721NX (210-AXKT) IPS Black
6 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AXKT
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гарний зовнішній вигляд: сучасний, елегантний дизайн із тонким текстурним малюнком на задній панелі монітора має свій унікальний зовнішній вигляд. Він створює відчуття гармонійного поєднання чудового стилю та якості у кожному житловому приміщенні. Плавне перемикання: вбудовані подвійні порти HDMI забезпечують постійне підключення пристроїв і дозволяють легко перемикатися між потоковою передачею та грою на консолі. Тримайте все в порядку. Впорядковуйте програми, електронні листи та вікна на одному екрані за допомогою програми Dell EasyArrange.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.3 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 609.9х453.3х186.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 800 ₴











