Цей дисплей Philips оснащений роз’ємом USB Type-C для подачі живлення. З інтелектуальним і гнучким управлінням живленням ви зможете заряджати сумісний ноутбук безпосередньо. Тонкий двосторонній інтерфейс USB-C забезпечує з’єднання за допомогою одного кабелю. Ви можете переглядати відео високої роздільної здатності і передавати дані з надвисокою швидкістю, одночасно з цим заряджаючи свій ноутбук. В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом, - навіть при повороті на 90 градусів! У порівнянні зі стандартними TN-панелями IPS-дисплеї забезпечують значно більш високу чіткість зображення і яскраві кольори, що робить їх ідеальним рішенням не тільки для перегляду фотографій, фільмів і веб-сайтів, але також і для роботи в професійних додатках, де потрібно точна передача кольору і яскравості. SmartErgoBase - це підставка під монітор для зручного і ергономічного розташування дисплея і організації кабелів. Регулювання висоти, розвороту, нахилу і кута повороту забезпечує максимальний комфорт користувача і зменшує фізичну втому протягом робочого дня, а можливість організації кабелів зменшує безлад і надає робочому місцю професійний вид.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 4.98 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 4.98 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х501х205 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, 1хUSB Type-C, RJ45 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15.2 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 000 ₴







