Холодильники Snaige із системою охолодження NO FROST Холодильники-морозильники Snaige із системою охолодження NO FROST означають, що вам не потрібно турбуватися про постійне розморожування та чищення, тому що в морозильній камері практично не утворюються криги. Система охолодження NO FROST працює, нагнітаючи холодне повітря та рівномірно розподіляючи його у кожній секції морозильної камери. Це забезпечує рівномірну температуру та правильний рівень вологості у кожній секції. Найбільшою перевагою цієї системи є те, що ні мороз, ні крижані кристали не утворюються на стінках морозильника чи їжі. Продукти не замерзають на стінках морозильного відділення. Доглядати морозильне відділення стає все простіше і простіше, оскільки вам не потрібно розморожувати його і чистити часто. Ще однією перевагою холодильників-морозильників SNAIGĖ NO FROST є те, що поверхня морозильного відділення є гладкою. Простора скринька BIG BOX В особливо просторому ящику Big Box висотою 27 см можна легко зберігати продукти, які є надто великими для звичайних морозильних камер. Ви можете зберігати цілу індичку або великий пиріг із морозивом. Морозильні камери Snaige – для всіх ваших смакот! Морозильні камери Snaige – для всіх ваших смакот! Морозильні камери SNAIGĖ є популярними та універсальними помічниками для вашого будинку. Ви помістите все у зручні ящики, будь то продукти з саду, лісу чи ферми. Вони надійні, якісні та довговічні. Вони не займають багато місця та не використовують багато електрики. Інверторний компресор Інверторний компресор з регулюванням швидкості працює плавніше та ефективніше, ніж звичайний компресор. Цей компресор споживає на 40 відсотків менше електроенергії. Крім того, він тихіший і працює довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 18 год |
| Вес | 58 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 60х163х65 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 266 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | Белый |
| Полезный объем | 201 л |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 201 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Мощность замораживания | 15 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип управления | електронна |
| Швидке заморожування | є |
Информация для заказа
- Цена: 18 251 ₴








