ЛАКОНІЧНИЙ ДИЗАЙН У телевізорі SATELIT втілені класичні принципи європейського дизайну, а саме: строгість і мінімалізм, що робить дизайн універсальним і ідеальним для будь-якого інтер’єру. Кріплення VESA 100х100 забезпечить легке та зручне розташування телевізора у будь-якій точці квартири. Пристрій можна гармонійно розмістити на стійких ніжках або закріпити за допомогою кронштейна на стіні. Помилковим буде думка, що телевізор потрібно купувати з максимально великим екраном. Насправді діагональ слід підбирати, відштовхуючись від розміру приміщення. Таким чином телевізор SATELIT, обладнаний 42-дюймовою діагоналлю, стане ідеальним рішенням для обладнання кухні, дитячої кімнати, або невеликої затишної спальні. ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ Телевізор SATELIT передає якісний цифровий сигнал з роз’ємом HDMI, при використанні якого ви отримуєте відео високої роздільної здатності та багатоканальне аудіо. Будь-коли ви можете відтворити свій улюблений контент, підключивши до телевізора планшет або будь-який інший мультимедійний пристрій, а також USB-накопичувачі. Наявність Smart TV відкриває перед вами безліч можливостей лише при підключенні Wi-Fi. Наприклад, через вбудований браузер ви можете переглядати будь-яку інформацію в інтернеті, завантажувати додаткові програми, дивитися фільми онлайн на улюблених сайтах і т.д.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 5.6 кг кг |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 42" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 955х537х80 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 8 488 ₴










