
Монiтор DELL 31.5" S3221QS (210-AXLH) VA Silver Curved
17 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AXLH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий огляд в приголомшливому 4K: трьохстороння ультратонка рамка з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) дозволяє насолоджуватися захоплюючим переглядом з неймовірною чіткістю і дрібними деталями з роздільною здатністю, що в 4 рази перевищує Full HD. Підтримує відтворення контенту HDR, щоб розважитися ще більше. Будьте в дії: вигнутий екран 1800R розширює ваше поле зору і забезпечує повний огляд для захоплюючого перегляду фільмів. Більш деталізовані, приголомшливі кольори: технологія дисплея з вертикальним вирівнюванням (VA) разом з більш широким колірним охопленням 99% sRGB і 90% DCI-P3 дозволяє вам бачити насичені кольори, велику глибину і більш широкий діапазон відтінків. Ігри для дозвілля: плавна робота без розривів завдяки технології AMD FreeSync. Преміальний звук: Feel життя, як звук, пульсуючі удари і великий кінематографічного досвід з вбудованим подвійним 5W динаміком професійно-налаштованим нагородами Waves MaxxAudio. Легко для очей: цей монітор, сертифікований TUV, оснащений немерехтливим екраном з функцією ComfortView, яка знижує шкідливе випромінювання синього світла. Він розроблений для забезпечення максимального комфорту очей навіть при тривалому перегляді - наприклад, під час наступного кіномарафону. Вражаючий вигнутий стиль: сучасний елегантний дизайн з тонким текстурованим малюнком на задній панелі монітора має унікальний зовнішній вигляд. Він привносить відчуття гармонійного поєднання чудового стилю і якості в кожний житловий простір. Безперебійне перемикання: вбудовані два порти HDMI дозволяють вашим пристроям завжди залишатися підключеними і дозволяють легко перемикатися між потоковою передачею і консольними іграми. Тримайте все в порядку: упорядковуйте додатки, електронні листи і вікна на одному екрані за допомогою Dell EasyArrange.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 7.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7.4 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Встроенная аудиосистема | есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 709.2х448.1х207 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | есть |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Регулировка по высоте | есть |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 38 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 17 299 ₴





