Надзвичайна міцність усередині та зовні Випробуйте гострі відчуття від полювання з абсолютним титаном міцності — Amazfit T-Rex 2. Годинник пройшов 15 випробувань за військовим стандартом1, щоб довести, що вони можуть бути поряд з вами в найважчих умовах, на маршрутах по вологих тропічних лісах, в горах або при холодних температурах. Короткий стиль Відвертий і модний вигляд Amazfit T-Rex 2 натхненний духом природи. Дисплей HD AMOLED прозорий, як найчистіший океан, і дозволяє відобразити дива дикої природи або неприборкані міські джунглі за допомогою десятків циферблатів з відповідними дисплеями. Завантажте зображення, що сподобалося, з програми Zepp або завантажте унікальне зображення, яке означає щось особливе для вас. Готовий до дій Amazfit T-Rex 2 має великий екран, який полегшує перегляд, життєво важливих для вашої пригоди, даних — чи то під сонцем пустелі, чи міськими ліхтарями, чи в поході при світлі місяця. Матове покриття годинника і безель з металевим напиленням доповнено силіконовим ремінцем, що не вбирає піт, який зберігає годинник сухим і зручним, поки ви протистоїте стихії. Сила для будь-яких пригод Потужна батарея для довгих пригод дозволяє працювати до 24 днів при звичайному використанні3, Amazfit T-Rex 2 переповнений енергією, яка вам потрібна у ваших пригодах. Робота при наднизьких температурах Створені для сміливих Amazfit T-Rex 2 досить міцні, щоб вони працювали навіть при наднизьких температурах до -30°C. Таким чином, корпус годинника не тільки може фізично протистояти холоду, але ви також можете продовжувати використовувати функції годинника, коли умови стають більш важкими. Відчуйте викуту з льоду стійкість.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 500 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 66.5 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.39" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Змінний ремінець | немає |
| Цвет корпуса | Green |
| Колір ремінця | Green |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | полімерний сплав |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Операционная система | Zepp OS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 454 х 454 |
| Розмір ремінця | 140 - 205 мм |
| Розміри | 47.1 х 47.1 х 13.65 мм |
| Розміри корпусу | 47.1 х 47.1 х 13.65 мм |
| Серия годинників | Xiaomi Amazfit T-Rex 2 |
| Серія годинників | Xiaomi Amazfit T-Rex 2 |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, A-GPS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 24 днів |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴








