Більше контенту – краще! - Операційна система Google TV 11 відкриває новий досвід взаємодії з телевізором - Google Assistant, Netflix, Google Chromecast - Порт USB та HDMI 2.1 – для перегляду контенту із зовнішніх носіїв - Встановлений додаток KIVI Media надає доступ до фільмів, фітнес тренувань, ігор та безкоштовних ТБ каналів. - Доступ до цифрового телебачення із вбудованим тюнером Т2 Особливості та технології: - HDR – забезпечує кінематографічну картинку - MEMC – робить зображення плавним та деталізованим - ALLM – покращує роботу з ігровою приставкою - Low Blue Light – зменшує кількість блакитного випромінювання, турбуючись про ваші очі - Передбачено встановлення на комплектну підставку або на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA (продається окремо) - Зручний пульт із функцією вказівки - 3 роки гарантії на дисплей
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Белый |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 7.4 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Колірне виконання | белый |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 960x556х64 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 14 516 ₴












