Смарт телевізор KIVI 65U740NB - це реалістичне та контрастне зображення, чіткий звук з технологією Dolby Audio, гнучка операційна система Google TV, та сучасний безрамковий дизайн, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Більше контенту - краще: - Операційна система Google TV відкриває новий досвід взаємодії з телевізором - Google Assistant , Netflix, Google Chromecast - Порт USB та HDMI 2.1 - для перегляду контенту з зовнішніх носіїв - Встановлений додаток KIVI Media надає доступ до фільмів, фітнес тренувань, ігор та безкоштовних ТВ каналів - Доступ до цифрового телебачення з вбудованим тюнером Т2 Особливості та технології: - HDR - забезпечує кінематографічну картинку - Передбачено встановлення на комплектну підставку, або на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA 400x300 (продається окремо) - Зручний пульт - 3 роки гарантії на дисплей
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 16.7 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1450x842x83 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 23 182 ₴






