Kivi F550NB — телевізор у класичному чорному кольорі у якому поєднано роздільну здатність FHD та чудову якість зображення. Дизайн KIVI доповнено стильною металевою підставкою, тому пристрій буде доречним у будь-якому інтер'єрі. Телевізор забезпечує хорошу деталізацію на 40-дюймовому екрані. Панель з частотою оновлення 60 Гц та підсвічуванням Direct LED забезпечує чітке й деталізоване зображення. Звук поширюється через 2 динаміки загальною потужністю 16 Вт, а відчути ефект присутності допоможе технологія об'ємного звучання Dolby Atmos. В комплекті передбачено підставку з ніжками, а на тиловій частині корпусу присутні отвори кріплення стандарту VESA 200x200.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 40" |
| Колірне виконання | черный |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 900x512х63 мм |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴







