Найкраще в одній оболонці Kivi 24H750NB створений в рамках лінійки 2022 року. Він здатний сформувати реалістичну картинку, підкріпивши її звуковим калібруванням JVC, що занурить у контент на всі 100%. Технології обробки зображення роблять його соковитим та деталізованим. Зовнішність техніки максимально аскетична: тонкий профіль та практично непомітні рамки надають телевізору елегантності. Операційна система Google TV стала перлиною концепції цього розумного пристрою. Вбудований тюнер Т2 Для тих, хто жодного дня не може без новин, музики та улюблених серіалів, модель оснастили тюнером Т2. Вам не потрібно купувати його окремо – все доступне до користування зараз. Виберіть контент для кожного члена сім'ї та зробіть дозвілля різноманітним! Екосистема Google TV Створіть власну зручну для взаємодії оболонку на базі Google TV, в якій матимете доступ до сервісів Chromecast, Netflix, KIVI Media. Остання програма стала справжньою знахідкою: тут зібрані найкращі фільми, програми тренувань, популярні ігри та безкоштовні канали. Вам сподобається! Порти та інтерфейси За допомогою панелі слотів ви зможете вивести на екран Kivi 24H750NW будь-яке зображення із зовнішніх носіїв та підключити додаткові аксесуари. Грайте, дивіться сімейний фотоархів, підключіть аудіосистему: все це є з роз'ємами стандартів 3.5 audio, USB 2.0, HDMI, оптичний аудіовхід. Підтримує бездротовий зв'язок WiFi та Bluetooth. Голосовий помічник Ще однією функцією, що полегшує взаємодію з платформою, стала підтримка Google Assistant. Скажіть пару слів, натиснувши на відповідну кнопку пульта, і техніка миттю знайде потрібний фільм, зменшить гучність або відкриє потрібну програму. Сумісність з VESA Вибрати місце для телевізора Kivi 24H750NB нескладно: установка на площині передбачає наявність підставки, а на стіні закріпити техніку можна за допомогою VESA кріплень стандарту 100х100. Будь-який варіант прикрашатиме інтер'єр і надійно фіксуватиме пристрій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Вага без підставки | 2.7 кг |
| Вага з підставкою | 2.7 кг |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | 516 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантийний талон |
| Контрастность | 6500:1 |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1Гб |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 550x322x60 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 550x365x176 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 6 596 ₴







