Ще більше контенту Для нової лінійки Kivi Smart TV 2022 використовується найсучасніший потужний процесор, потенціал якого на 30% перевищує можливості середньостатистичного чіпа. Платформа дозволяє обробляти безліч функцій та великі обсяги інформації, зберігаючи швидкодію на кожному етапі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Белый |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | 317.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Колірне виконання | белый |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантийний талон |
| Контрастность | 7000:1 |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720х425х64 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 720х465х212 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 8 434 ₴









