Компактний та функціональний телевізор, який відмінно підійде для кухні, дитячої чи будь-якого невеликого приміщення. Він оснащений HD екраном, який забезпечує чітке зображення з гарною деталізацією, а також підтримує технологію Super Contrast Control, що дозволить вам справді насолодитися переглядом улюблених серіалів або передач. Стереодинаміки з підтримкою Dolby Audio та калібруванням від JVC дадуть чисте та глибоке звучання, а наявність Smart TV на базі Android TV та всіх необхідних роз’ємів, забезпечить широкі мультимедійні можливості. Тим більше, що разом із телевізором йде фірмовий додаток KIVI Media з дуже різноманітним контентом. Просто увімкніть телевізор, сядьте зручніше, розслабтеся та дивіться те, що вам подобається.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Колірне виконання | белый |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 722x425x63 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 584 ₴












