32-дюймовий екран телевізора KIVI 32H550NB подарує найкращі враження від перегляду. Діагональ дисплея становить 80 см, співвідношення сторін 16:9 відповідає пропорціям сучасного контенту й ігор. В основі екрана використовується панель MVA, оснащена підсвічуванням Direct LED. Контрастність 8000:1 та 16,7 млн кольорів забезпечують чудову якість зображення. Частота оновлення 60 Гц сприяє плавному відтворенню графіки, а затримка виведення Input Lag 8,5 мс дає змогу миттєво бачити зміни на екрані. Окремий режим під'єднання до ПК робить можливим використання телевізора як монітора, а роз'єми HDMI, SCART, mini RCA, 3,5 mm Audio та USB дозволяють підключати необхідні пристрої. Безрамковий дизайн доповнений металевою підставкою у стилі Super Slim, яка підкреслює витонченість моделі та поєднує її з сучасним інтер'єром. Звук відтворюється через 2 динаміки потужністю по 8 Вт, реалізовано технологію просторового звучання Dolby Audio. Комфорт використання забезпечується високою якістю зображення, звуку, зручним інтерфейсом та ергономічним пультом дистанційного керування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | немає |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Энергопотребление | 38 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 8000:1 |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 722x425x63 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 722x465x180 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 5 708 ₴










