Ще більше контенту Для нової лінійки Kivi Smart TV 2022 використовується найсучасніший потужний процесор, потенціал якого на 30% перевищує можливості середньостатистичного чіпа. Платформа дозволяє обробляти безліч функцій та великі обсяги інформації, зберігаючи швидкодію на кожному етапі. Представляємо нашу найновішу лінійку Smart TV KIVI 2022 Ця серія втілює наш найкращий досвід, а моделі мають більше переваг і можливостей. Мінімалістичний дизайн гармонійно поєднано з високотехнологічними екранами, що дарують зображення чудової якості. Для нової лінійки KIVI Smart TV 2022 використано сучасний потужний процесор, потенціал якого на 30% перевищує можливості середньостатистичного чипа. Платформа дає змогу опрацьовувати безліч функцій та великі обсяги інформації, зберігаючи швидкодію на кожному етапі. Чітке й деталізоване зображення з технологією Ultra Clear Насолоджуйтеся чітким зображенням з максимальною деталізацією. Технологія Ultra Clear опрацьовує кожен фрагмент кадру, підвищуючи різкість об'єктів та їх контраст. Оптимізація контрасту з технологією Super Contrast Control Помічайте всі деталі на екрані, навіть якщо вони знаходяться на темніших ділянках. Функція Super Contrast Control автоматично регулює контраст, опрацьовуючи ділянки локально.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720х425х64 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 8 784 ₴










