Надійний та простий у використанні HD телевізор із реалістичним зображенням та чітким звучанням. За рахунок невеликих габаритів він чудово підійде для кухні, дитячої чи будь-якого невеликого приміщення, гармонійно вписуючись у будь-який інтер’єр завдяки сучасному дизайну. І дозволяючи вам дивитися фільми чи улюблені телепередачі там, де вам буде комфортно. Тим більше, що висококласна матриця з насиченими кольорами і гарною деталізацією забезпечить відмінну картинку на екрані, а разом з якісним звуком і підтримкою Dolby Audio - повне занурення в контент, що переглядається. Все це доповнено набором необхідних тюнерів та роз’ємів для того, щоб ви могли вибирати серед множини цифрових або кабельних каналів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Колірне виконання | черный |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 550x322x60 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴






