VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. Мікрохвильова піч VIVAX MWO-2078 допомагає в приготуванні їжі або швидкому розморожуванні продуктів. Духовка оснащена 35-хвилинним таймером та 5 рівнями потужності, що дозволяють оптимально приготувати або розігріти будь-яку страву. Мікрохвильова піч VIVAX MWO-2078 об'ємом 20 літрів та потужністю 700 Вт досить потужна та містка, щоб розігріти чи приготувати їжу для всієї родини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габариты (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 343 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Діаметр піддону | 25,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип гриля | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴










