Безрамкова конструкція Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамкові конструкції забезпечують безшовний вигляд при використанні декількох моніторів. Ваш курсор/вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок при установці декількох моніторів поруч один з одним. Легка конструкція Легка конструкція має величезні переваги: ??В першу чергу, тонкі дисплеї дуже елегантно виглядають, особливо в громадських місцях, навіть якщо на них дивитися ззаду або з боків. Крім того, вони займають менше місця на столі. Яскравість 250 кд/м2 Вам потрібно використовувати монітор в яскраво освітленому середовищі, наприклад, поруч з вікном, в яке світить сонце? Висока яскравість в 250 кд/м2 (або 250 нітов), що досягається завдяки підсвічуванню W-LED, забезпечує хорошу видимість дисплея навіть в цих важких умовах. Для порівняння, еталонний рівень яскравості sRGB становить 80 кд/м2. Панель MVA Панель MVA (Multi-Domain Vertical Alignment) відображає більш глибокий чорний колір і володіє високою контрастністю для більш живого та яскравого зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.1х417.4х186.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.6" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | MVA |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 626 ₴








