
Монiтор DELL 23.8" E2422H (210-BBMC) IPS Black
5 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BBMC
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Що потрібно для підвищення продуктивності Широкий кут огляду: спостерігайте свою роботу з чудовою чіткістю FHD. Технологія IPS забезпечує стабільну якість кольору та зображення при широкому куті огляду 178°/178°. Не шкодить очам: екран цього монітора не мерехтить завдяки програмній функції ComfortView, що знижує шкідливе випромінювання синього кольору. Він розроблений для максимального комфорту очей навіть протягом тривалого часу. Функціональний, компактний дизайн Зручне підключення: підключення до поточних та застарілих систем через порти VGA та DP. Максимізуйте свій робочий стіл: Позбавтеся безладу за допомогою компактних функцій, таких як компактна підставка та покращена система укладання кабелів, яка приховує кабелі та доповнює будь-який робочий простір. Лаконічний та простий дизайн: тонка рамка надає пристрою сучасного вигляду. Адаптується до ваших потреб: зробіть своє робоче місце індивідуальним за допомогою кріплень та підставок, сумісних із стандартом VESA. Диспетчер дисплеїв Dell Продуктивність на кожному рівні: Easy Arrange дозволяє легко розміщувати декілька додатків на одному або кількох екранах з 38 встановленими розділами вікон та можливістю персоналізувати до п’яти вікон, що дає вам покращені можливості багатозадачності. Безшовні переходи: функція автоматичного відновлення запам’ятовує, де ви зупинилися, тому програми повернуться туди, де ви залишили їх, навіть після того, як ви відключилися. Ключ до зручності: сполучення клавіш можуть заощадити вам ще більше часу, дозволяючи легко настроювати параметри керування дисплеєм, щоб ви могли швидше розпочати роботу. Більше методів управління. Звіти про управління активами дозволяють ІТ-менеджерам швидко збирати та відстежувати інформацію про монітори, а також налаштовувати кілька моніторів одночасно за допомогою єдиного налаштування. Екологічні стандарти. Цей монітор відповідає останнім нормативним та екологічним стандартам, таким як EnergyStar, EPEAT Gold i та TCO. Енергозбереження: заощаджуйте електроенергію, коли монітор не використовується, за допомогою PowerNap i — функції, яка затемняє або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 3.2 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 553.72х419.1х170.18 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 16 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴







