
Монiтор DELL 25" U2520D (210-AVBF) IPS Black
12 163 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AVBF
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Виняткова передача кольору. Насолоджуйтеся природною передачею кольору завдяки охопленню 95% колірного простору DCI-P3, яке охоплює приблизно на 25% більше відтінків колірного простору в порівнянні з sRGB. Цей монітор також забезпечує охоплення 99% простору sRGB і 99% простору Rec 709. Чудова глибина кольору. Завдяки чудовій глибині кольору, відміннй піковій яскравості і коефіцієнту контрастності 1000:1 зображення неймовірно реалістичні. За допомогою цього монітора VESA DisplayHDR 400 ви зможете насолодитися точною передачею кольору в широкому діапазоні відтінків. Точне перенесення кольорів без додаткової настройки. Калібрування монітора виконується на заводі-виробнику: колірний обхват 99% sRGB і значення кольору менше 2 забезпечують точну передачу кольору без необхідності додаткової настройки. Ефектна чіткість. Дрібні деталі легко розгледіти завдяки роздільній здатності QHD (2560 X 1440) з високою щільністю пікселів (117,5 пікселів / дюйм). Налаштування за лічені миті. Оцініть зручність настройки кількох моніторів QHD. Функція швидкого послідовного підключення Dell Express Daisy Chaining автоматично виявляє другий дисплей без ручної настройки OSD. Підключення по USB Type-C. Електроживлення до 90 Вт дозволить з легкістю зарядити акумулятор вашого ноутбука по інтерфейсу USB Type-C і працювати без перешкод ще довше. Крім того, ви зможете працювати ефективніше завдяки передачі живлення, даних і відео по одному кабелю. Ефективна робота. Зручно розташовані порти швидкого доступу на бічній панелі дозволяють легко заряджати ноутбук і підключати різні пристрої.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 567.7х382.9-512.9х185 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 25" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 200 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 163 ₴











