
Монiтор DELL 27" P2720D (210-AUOQ) IPS Black
13 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AUOQ
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розширте робочий простір своєї продуктивності: цей величезний 27-дюймовий діагональний екран з роздільною здатністю QHD 2560 X 1440 забезпечує більше екранного простору, ніж FHD. Висока енергоефективність з більш чітким зображеннями: Завдяки більш високому PPI, ніж FHD, цей монітор, що відповідає стандарту Energy Star, забезпечує більш чіткі деталі і більш ефективний, ніж несумісні моделі. Оцініть плавність перегляду: працюйте з безперервним переглядом на кількох екранах. І, коли ви використовуєте два монітори разом, ви можете збільшити свою продуктивність до 21%. Гнучкість для комфорту протягом всього дня. Завдяки можливості нахиляти, повертати, повертати і регулювати висоту монітора відповідно до ваших потреб, ви можете відчувати себе комфортно протягом усього дня. Більше екрану. Менше місця на столі: невелика база займає менше місця, допомагаючи привести в порядок стіл. Легко для очей: Оптимізуйте комфорт очей за допомогою екрану без мерехтіння і ComfortView, функції, яка зменшує до 60% шкідливого випромінювання синього світла. Насолоджуйтесь переглядом. Насолоджуйтесь практично безшовним зображенням з постійними кольорами при широкому куті огляду 178 °/178 ° з технологією In-Plane Switching (IPS). Настройте комфорт: адаптуйте ваш робочий простір до ваших конкретних потреб за допомогою VESA-сумісних кріплень і підставок. Просто заклацніть монітор на місці за допомогою роз’ємів Quick Release за панеллю монітора для швидкої і простої установки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 4.57 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.3х525.3х185 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB2.0 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | есть |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | есть |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 13 800 ₴






