Більше простору на екрані. Тонка фронтальна панель не відволікає та покращує співвідношення розміру видимої області до корпусу. Міцний та компактний. Звільніть простір на своєму робочому місці та використовуйте його для інших речей завдяки цьому монітору з малою площею основи. Вбудований блок живлення та тримач кабелю також допомагають зменшити безлад. Можливість регулювання на власний розсуд. Легко нахиляйте монітор, щоб отримати потрібний кут огляду, або підвісьте його за допомогою сумісного кріплення VESA. Підвищений комфорт під час перегляду. Мінімізуйте шкідливе синє випромінювання, щоб очі менше втомлювалися завдяки функції ComfortView компанії Dell, сертифікованої TÜV. Очі втомлюються менше. Створіть комфортне середовище для очей і скоротіть відволікаючі фактори завдяки екрану без мерехтіння з покриттям антивідблиску. Спростіть перегляд даних на екрані. Залишайтеся організованими та легко керуйте кількома програмами та вікнами на одному екрані за допомогою функції Dell EasyArrange. Екологічна упаковка. Щоб зменшити вплив нашого виробництва на навколишнє середовище, упаковка цього монітора мінімум на 75% складається з переробленого картону і не містить пінополістиролу. Енергозбереження. Економте електроенергію завдяки функції PowerNap, яка затемняє екран монітора або переводить його в сплячий режим, коли монітор не використовується. Бренд, на який можна покластися Як провідна світова компанія-виробник моніторів Dell пишається своєю непорушною відданістю якості та приділяє пильну увагу побажанням та пропозиціям наших замовників. Випереджальна заміна Придбавши монітор, ви отримуєте обслуговування з випереджальною заміною протягом трьох років, тому при необхідності змінний монітор буде надіслано вам наступного робочого дня після звернення в період дії трирічної обмеженої гарантії на обладнання. Надійність та відповідальність Цей монітор розроблений з турботою про довкілля та відповідає вимогам всіх сучасних нормативів та екологічних стандартів, таких як RoHS, China Energy Label (CEL), WEEE, ErP Lot 5 та E-Standby (Корея).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 4.86 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 623.3x188.29x458.9 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 647 ₴












