
Монiтор DELL 27" E2722H (210-BBRO) IPS Black
7 289 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BBRO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий кут огляду: дивіться свою роботу із чудовою чіткістю FHD. Технологія IPS забезпечує стабільну кольоропередачу та якість зображення при широкому куті огляду 178°/178°. Зручне підключення: підключайтеся до існуючих та застарілих систем через порти VGA та DP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 3.8 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 623х459х188 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | Нет |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 17 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 289 ₴






