Корпус чорного кольору і склокерамічне покриття Crystal Glass варильної поверхні роблять плиту EISEN EIP-225 не тільки ідеальною помічницею на кухні, а й сучасним і красивим доповненням інтер'єру. Індукційна технологія приготування економить час (до 60%) і електричну енергію (до 60%). Має високу ефективність (до 90%) і мінімальні втрати тепла. Завдяки своїм невеликим розмірам, вона не займе багато місяця на кухні, а ось індукційна зона для приготування в 17 см може помістити на собі посуд з діаметром дна від 12 до 20 см. Для зручності є 4 автоматичні режими приготування. Також самостійно можна виставити потужність від 200 до 2000 Вт, а температуру від 80°С до 270°С. Модель EISEN EIP-225 оснащена режимом автоматичного виявлення посуду і таймером до 180 хвилин. Принцип роботи плити EISEN EIP-225 заснований на індукційному нагріванні, тому поверхня навколо посуду завжди буде холодною. Разом із плитою вам не доведеться повністю змінювати набір посуду, адже єдина умова для будь-якої каструлі або сковороди - наявність магнітного дна. Перевірити це дуже просто - прикладіть буденний магнітик, і, якщо він міцно закріпиться на поверхні, сміливо приступайте до приготування улюблених страв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eisen |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоотключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 1.7 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | 25 см |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від стрибків напруги | є |
| Материал рабочей поверхности | Стеклокерамика |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Общая мощность плиты | 2000 Вт |
| Мощность | 2000 |
| Мощность, Вт | 2000 Вт |
| Потужність конфорки 1 | 2000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 7x29x35 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | з таймером |
| Тип зон нагріву | Индукционные |
| Тип зони нагріву | індукційна |
| Тип плиты | Индукционная |
| Тип управления | тактове |
| Функція PowerBoost | немає |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Основные | |
| Варочная поверхность | электрическая |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴











