Корпус чорного кольору з сріблястою зоною управління та керамічне покриття варильної поверхні роблять плиту Hölmer HIP-251C не тільки гарною помічницею на кухні, а ще й сучасним доповненням інтер’єру. Індукційна технологія приготування заощаджує час (до 60%) та електричну енергію (до 60%). Має високу ефективність (до 90%) і мінімальні втрати тепла. Завдяки своїм не великим розмірам, вона не займе багато місяця на кухні, а от індукційна зона для приготування у 17 см, може помістити на собі посуд з діаметром дна від 12 до 20 см. Для зручності мається 7 автоматичних режимів приготування. Також самостійно можна виставити потужність від 400 Вт до 2000 Вт, а температуру від 80°С до 270°С. Модель Hölmer HIP-251C оснащена режимом автоматичного виявлення посуду та таймером до 180 хвилин. Принцип роботи плити Hölmer HIP-251C заснований на індукційному нагріві, тому поверхня навколо посуду завжди залишатиметься холодною. Разом з плитою вам не доведеться повністю змінювати набір посуду, адже єдина умова для будь-якої каструлі чи сковорідки – наявність магнітного дна. Перевірити це надзвичайно просто – прикладіть звичайний магнітик, і, якщо він міцно закріпиться на поверхні, сміливо приступайте до приготування улюблених страв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Holmer |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Матеріал робочої поверхні | склокераміка |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | немає |
| Мощность, Вт | 2000 Вт |
| Тип зон нагріву | Индукционные |
| Тип зони нагріву | індукційна |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип управления | тактове |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Основные | |
| Варочная поверхность | электрическая |
Информация для заказа
- Цена: 786 ₴








