Ергономічність Відчуйте комфорт! Регульовані по висоті поворотні і похилі стійки AOC допоможуть вам знайти найбільш зручне і правильне положення. Pivot Завдяки функції повороту P2 можна повертати на 180° з альбомного в портретний режим, що особливо важливо для підготовки публікацій за допомогою настільних видавничих засобів. безрамна конструкція Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамні конструкції забезпечують безшовний вид при використанні декількох моніторів. Ваш курсор / вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок при установці декількох моніторів поруч один з одним. Широкий кут огляду Широкий кут огляду дозволяє точно відображати кольору при кутах огляду до 178°. Таким чином, не має значення, під яким кутом дивитися, кольори будуть завжди ідеальними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Размеры | |
| Вес | 5.49 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.49 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.6х544.5х200.1 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 28 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 799 ₴







