Витончена і надтонка конструкція, гнучкі можливості підключення, велика 27-дюймова IPS-панель з приголомшливими кольорами і функціями для захисту очей 27B2H від AOC оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю Full HD з реалістичними кольорами. Підключення VGA і HDMI забезпечують можливість використання різних вихідних пристроїв. 27B2H - прекрасний варіант для установки декількох моніторів завдяки підтримці кріплення VESA, 3-сторонньій безрамній панелі і широкому куту огляду. Крім того, він оснащений технологіями LowBlue і FlickerFree. Безрамна конструкція Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамні конструкції забезпечують безшовний вид при використанні декількох моніторів. Ваш курсор/вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок при установці декількох моніторів поруч один з одним. Панель IPS Неважливо, переглядаєте ви фотографії, відео, верстку журналу в InDesign або граєте в улюблену гру - ми хочемо, щоб все виглядало чудово незалежно від кута огляду. Саме тому даний дисплей оснащений передовою IPS-панеллю, яка гарантує яскраві кольори і пропонує широкий кут огляду. Таким чином, зображення завжди виглядає чудово і точно, незалежно від кута перегляду вами, вашими друзями або колегами, що стоять або сидять поруч з вами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.1х419.8х186.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 413 ₴






