Частота оновлення 165 Гц, що вдвічі перевищує галузевий стандарт 60 Гц, робить ігри плавними, як шовк. Розкрийте потенціал своєї відеокарти. Забудьте про розриви екрану і забудьте про розмитості зображення. Відчуйте, як ваші рефлекси зливаються з дією. Ніколи не озирайся. Час відгуку 1 мс означає швидкість без змазування для кращого сприйняття. Швидко рухомі дії і драматичні переходи будуть відображатися плавно без ефектів ореолів. Вигнутий дизайн обволікає вас, перетворюючи вас в центр подій і забезпечуючи захоплюючий ігровий процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 3.84 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.84 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 536.1х421.2х227.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.6" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 669 ₴







