AOC Q32P2CA забезпечує зручність та простоту, необхідну для збереження продуктивності при довгому часі перед екраном. Він оснащений USB-C з Power Delivery 65 Вт, чотирма портами USB 3.2, двома портами HDMI та 31,5-дюймовою VA-панеллю з широким кутом огляду, технологією Clear Vision та роздільною здатністю QHD. Цей монітор також може виступити як ігровий завдяки технології Adaptive Sync, що забезпечує плавність ігрового процесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Размеры | |
| Вес | 9.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 9.4 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 730.2х501.5-650.7х275.1 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1200:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 13 468 ₴









