Завдяки роздільній здатності 2560 x 1440, Quad HD (QHD), досягаються чудові якість і чіткість зображення, що дозволяють побачити найдрібніші деталі. Співвідношення сторін 16:9 широкого екрану забезпечує великий простір для роботи і розташування вікон, а також дозволяє насолоджуватися іграми і фільмами у їх вихідній роздільній здатності. Вигнутий дизайн обволікає вас, поміщаючи в центр дійства і забезпечуючи занурення в ігровий процес. Час відгуку рівний 1 мс означає швидкість без розмиття зображення для повноцінного задоволення грою. Швидкісний руху і драматичні переходи будуть плавними без дратівливих затримок зображення. Виберіть правильний шлях до успіху, не дозволяйте повільному монітору зупинити вас. Частота зміни кадрів в два рази швидша в порівнянні з іншими моніторами - забудьте про зависання зображення і розмите зображення. Завдяки частоті оновлення 144 Гц кожен кадр буде чітким, ви побачите надплавну послідовність кадрів, а також зможете точно нанести удари противнику і оцінити високошвидкісні гонки в усій їх красі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.2 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.37х528.6х227.36 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.0 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 906 ₴







