Ідеальна готовність м'яса без зайвих зусиль. Не тільки шеф-кухарі, а й ви зможете ідеально запекти м'ясо в домашніх умовах без особливих зусиль. У цьому вам допоможе багатоточковий термощуп PerfectRoast. Завдяки трьом високочутливим точкам він вимірює температуру навіть у важкодоступному місці з точністю до градуса. Встановивши необхідні налаштування, духова шафа подасть вам сигнал і автоматично вимкнеться, коли досягне зазначеної температури продукту. Бездоганне запікання та випікання продуктів. Гаряче повітря 3D забезпечує рівномірне запікання продуктів на всіх трьох рівнях. Вам більше не доведеться перевертати або переставляти дека місцями. Продукти будуть ідеально пропечені на будь-якому рівні одночасно. Плавне закриття дверцят. Дверцята духової шафи оснащені спеціальним амортизатором, який уповільнює їхнє закриття. Завдяки йому дверцята будуть м'яко та плавно зачинятися, без гучних звуків і стуку. Готуйте з автоматичними налаштуваннями. Духові шафи Bosch з функцією AutoPilot 10 допоможуть підібрати вам оптимальні налаштування для приготування 10 страв. Птах, риба, печеня, випічка або овочі - просто виберіть необхідну страву, вкажіть вагу продуктів і натисніть "Старт". Аналізуючи всі дані, AutoPilot підбере оптимальний режим нагрівання, температуру, час приготування і навіть сам автоматично вимкнеться після завершення програми. Готуйте безпечніше та легше. Наша система телескопів безпечна і проста у використанні. Набагато простіше розміщувати їжу на тих рівнях, які оснащені телескопічними напрямними. Вам більше не потрібно тягнутися в гарячу духовку, щоб перевірити статус приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 8 |
| Кількість программ | 8 |
| Количество режимов работы | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Программы | Hotair gentle,Vario-гриль великої площі, верхнє / нижнє нагрівання, гаряче повітря, гриль + гаряче повітря, нижнє нагрівання, піца |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.99 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | є |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 17 276 ₴










