Рівномірне випікання одразу на 3 рівнях. З цією функцією тепло швидко та рівномірно розподіляється по всій духовій шафі, що дає змогу готувати на кількох (навіть на трьох) рівнях одночасно. Можна готувати водночас солодкі та солоні страви без змішування ароматів. Прилад, що готує страви та очищується: духова шафа з функцією самоочищення. Очищення духової шафи вручну може бути важким і відбирати багато часу. Та завдяки функції піролітичного самоочищення в наших духових шафах відтепер можна назавжди забути про цю марудну справу. Більше не доведеться бруднити руки й використовувати хімічні засоби для чищення. Просто натисніть кнопку «Старт», і ваша духова шафа нагріється – залежно від рівня забруднення – до 480°C та випалить увесь жир і рештки їжі. Відтак залишиться тільки купка попелу, який можна легко витерти. У такий спосіб духова шафа забезпечує вам правдиву насолоду не лише стравами, але й очищенням приладу після їх приготування. Плавне закриття дверцят завдяки функції Soft Close Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вона зупиняється безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває її обережно і тихо, гарантуючи тим самим довгий термін служби, як вашої духовки, так її дверцят.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Конвекция | є |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 10 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Пиролитическая |
| Мощность подключения | 3250 Вт |
| Объем | 63 л |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 63 л |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 22 889 ₴











