Професійний монітор від відомого виробника AOC. Він оснащений тонким 31.5-дюймовим екраном з приголомшливою роздільною здатністю 2560x1440 та безрамковою конструкцією. Дисплей володіє широким кутом огляду та часом відгуку всього 4 мс. Пристрій має ергономічний дизайн і оснащений вбудованими колонками. З інтерфейсів наявні такі порти – DP, HDMi. Вбудовані колонки допоможуть заощадити кошти на покупку окремої акустики, а також збережуть вільний простір робочого столу. Дизайн пристрою лаконічний та стриманий, виконаний в класичному чорному кольорі, тому він ідеально підійде до іншої офісної техніки. Підставка також виглядає стильно, характеризується стійкістю та ергономічністю. Виріб підтримує стандарт кріплення VESA, тому його можна розміщувати на стіні для економії простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 6.8 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 730.2х426.6х47.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | Нет |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 47 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 735 ₴






