
Дитячий смарт-годинник з GPS-трекером Elari KidPhone Fresh Yellow (KP-F/Yellow)
1 476 ₴
- Нет в наличии
- Код: KP-F/Yellow
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Elari KidPhone Fresh — легка у використанні, доступна версія водонепроникних дитячих годинників-телефонів Elari. Вони захищені від води та мають сертифікацією IP67 — отже, ви можете не боятися за збереження пристрою на руках дитину. Захист від води та мікрочастинок. Яскравий кольоровий сенсорний дисплей. Надзвичайна якість зображення. Функціональний З годинника також можна здійснювати аудіодзвінки, а зі смартфона можна активувати функцію аудіомоніторингу, щоб почути ситуацію навколо годинника в екстреній ситуації. Ви можете подивитися світлини, які зробила ваша дитина за допомогою вбудованої в годинник фронтальної камери, прямо з вашого смартфона! Завжди в полі зору В KidPhone Fresh вбудований GPS/GLONASS/WiFi/LBS-трекінг, щоб батьки могли відстежувати переміщення своєї дитини — і в разі чого зателефонувати їй. Для екстрених ситуацій на годиннику є кнопка SOS, після натискання на яку на телефони батьків і близьких родичів вирушає екстрене оповіщення. Діти будуть у захваті від яскравого екрана, голосового чату та «фруктового» меню.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elari |
| Цвет | Желтый |
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | є |
| SMS | немає |
| Емкость аккумулятора | 480 мАч |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 3.0 |
| Акселерометр | немає |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | немає |
| Вес | 43 г кг |
| Встроенная память | Нет данных |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | немає |
| Водонепроницаемость | IPX7 |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | 2G, Wi-Fi, GPS, LBS |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Змінний ремінець | Да |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | 0.3 Мп |
| Цвет корпуса | Yellow |
| Колір ремінця | Yellow |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | немає |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | немає |
| Счетчик калорий | є |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | пластик, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Оперативная память | Нет данных |
| Операционная система | Kidfit UI (Base on Android) |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | MediaTek MTK2503A |
| Пульсометр | немає |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Размеры | 43 х 43 х 15 мм |
| Разрешение экрана | 240 x 240 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 43 х 43 х 15 мм |
| Розміри корпусу | 43 х 43 х 15 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Стекло | - |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Нет |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS, Windows |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | немає |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | квадрат |
| Время автономной работы | до 3 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 476 ₴











