VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. VIVAX B Series 32LE20K AndroidTV – це нова преміальна серія Smart TV VIVAX, що підтримується Android 11. Підключення до Wi-Fi або Bluetooth дозволяє цьому телевізору стати новим вікном у світ, будь то відео, вміст фільмів або соціальні мережі, і все це на високоякісних екранах, включаючи HDR10 і Dolby Digital. За допомогою простого пульта дистанційного керування з функцією "Google Voice Search" весь бажаний контент швидко і легко доступний. Завдяки форматам звуку та зображення Dolby переглядається HDR-контент виглядає чудово, а ЗВУК телевізора чистий і глибокий. Телевізор поставляється з 1 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб пам'яті для зберігання додатків. Цифровий ресивер T2 H.265, супутниковий ресивер S2 та інші зовнішні аудіо/відео підключення забезпечують повне підключення телевізора до всіх зовнішніх пристроїв. Netflix, PrimeVideo, вміст YouTube та інші програми доступні через магазин Google Play.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 75x75 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Гарантия | 30 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 731 х 433 х 68 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 200 CME |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴









