
Телескопiчний монопод Baseus Fully Folding Lovely Bluetooth Folding Bracket Black (SUDYZP-E01)
734 ₴
- Нет в наличии
- Код: SUDYZP-E01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Baseus Fully Folding Lovely Bluetooth Folding Bracket – монопод для селфи. Сумісний з iOS, Android. Телефон можна розташувати у вертикальному і горизонтальному положенні. Має ергономічну ручку, тому він дуже добре поміщається в руці. Стильний, легкий і компактний дизайн дозволяє носити його навіть в кишені. Розсувний механізм монопода має сім положень, кожне з них фіксується. Завдяки пульту дистанційного керування Bluetooth можна робити групові фотографії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Довжина у складеному вигляді | 20.5 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Максимальна довжина | 65 см |
| Мінімальна довжина | 20.5 см |
| Радіус дії | 5 м |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Управління | Знімний пульт |
Информация для заказа
- Цена: 734 ₴




