Як оновлена версія сімейства розумного годинника IMILAB, розумний годинник IMILAB W02 оснащений 1,85-дюймовим надвеликим сенсорним екраном без рамки із співвідношенням екрану до корпусу 81%. Крім інноваційного магнітного ремінця, смарт-годинник W02 виводить смарт-пристрої, що носяться, на новий рівень. Унікальний магнітний носимий ремінець, дозволяє одягнути його за лічені секунди. Приємний для шкіри, дихаючий, водонепроникний і зручніший, ніж будь-коли. Крім того, він використовує передові технології та підтримує інтелектуальні дзвінки Bluetooth для швидкого спілкування з друзями та родиною. У той же час він також оснащений кількома функціями, включаючи монітор серцевого ритму, монітор кисню в крові SPO2, монітор сну, музичний програвач, голосовий помічник, спортивний режим 100+, водонепроникність IP68 і так далі. Безмежний та зухвалий, W02 створений для вашого розумного життя.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMILAB |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 280 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 33 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.85" |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | Elari OS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 280 x 240 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 44.14х38.14х11.25 мм |
| Розміри корпусу | 44.14х38.14х11.25 мм |
| Серія годинників | iMiLab W02 |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 25 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 233 ₴







