
Смарт-годинник Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini Midnight Black
3 695 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тонкий, стильний, надійний Смарт-годинник Amazfit GTS 4 mini – компактний і ультрастильний, здатний замінити собою масу інших девайсів. Важить всього 19 г при товщині корпусу 9.1 мм. Міцна рама з алюмінієвого сплаву не тільки гарна, а й добре захищає внутрішні частини. М’який силіконовий ремінець постачається в комплекті. 15 днів автономності Забудьте про часті підзарядки – ці часи минули. Тепер вам достатньо заповнювати ресурс раз на 15 днів – саме стільки акумулятор 270 мАч тримає заряд за стандартного режиму використання. А якщо перевести годинник в економний, то він дасть ресурс, якого вистачить на 45 днів. HD AMOLED-дисплей У сонячний день або у повній темряві – ви чітко побачите кожну цифру на дисплеї, а картинка буде передана гранично реалістично та деталізовано. Елегантне скло на базі екрану 1.65” зі співвідношенням до корпусу 70.2% виглядає вражаюче. І не менш вражаюче демонструє контент. Максимум персоналізації На базі Amazfit GTS 4 mini можна створити багато варіантів дизайну, вибравши циферблати із програми. Зручні віджети доступні на екрані завжди з функцією AOD. Можливість використовувати анімацію чи своє фото відкриває практично нічим не обмежені дизайнерські рішення. Вологозахист Плавання в годиннику не заборонене: він відповідає коефіцієнту захисту 5 Атм, що дає здатність витримувати тиск на глибині до 50 м. Зі спортивних режимів можна вибрати «Плавання в басейні» або «Плавання на відкритій воді», щоб фіксувати нові досягнення. Час діяти! Перед вами відкриті будь-які шляхи підвищення своєї фізичної активності: вибирайте будь-який зі 120 режимів – і тренуйтеся. Велосипедна їзда, йога, гребний тренажер, ходьба – ви можете віддати перевагу звичному або спробувати щось нове. Слідкуйте за показником VO2Max і регулюйте навантаження. Перевершуйте свої зафіксовані раніше результати. Здоров’я у ваших руках Повний моніторинг функцій здоров’я дозволить вам контролювати частоту серцебиття, рівень стресу та показник кисню у крові. Слідкуйте за своїм сном: те, наскільки якісно ви спите, часто впливає на денну продуктивність. Досягайте мети ЗСЖ разом із PAI. Будьте в курсі майбутніх фаз менструального циклу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 270 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 31.2 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.65" |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Змінний ремінець | немає |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 384 х 336 |
| Розмір ремінця | 135 - 190 мм |
| Розміри | 41.8 x 36.66 x 9.1 мм |
| Розміри корпусу | 41.8 x 36.66 x 9.1 мм |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 15 днів |
Информация для заказа
- Цена: 3 695 ₴











