Невеликий за габаритами високоякісний термопринтер етикеток Rongta RP211. Найкраще співвідношення ціна-якість. Принтер має велику швидкість друку – 150 мм/с, інтерфейс підключення – USB, максимальна ширина етикетки – 58 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rongta Technology |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Parallel | немає |
| Serial | немає |
| USB | є |
| Интерфейсы | USB |
| Аксесуари | немає |
| Вес | 0.73 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр внутренней втулки ролика этикетки мм | - |
| Довжина друку мм | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | 12 - 25.4 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика ріббону | немає даних |
| Максимальная длина печати | 150 мм |
| Максимальная ширина печати | 48 мм |
| Мінімальна ширина друку | 20 мм |
| Намотування ріббону | немає даних |
| Назначение | для друку чеків |
| Рабочая температура | від 0° до 45°C |
| Разрешение | 203 dpi |
| Роздільна здатність dpi | 203 |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Розміри (ДхШхВ) | 152х115х120 мм |
| Спосіб друку | прямий термодрук |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип этикетки | - |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.14 мм |
| Товщина етикетки мм | немає |
| Скорость печати | 150 мм/с |
| Ширина друку мм | 48/56 |
Информация для заказа
- Цена: 1 830 ₴




