Високошвидкісний чековий принтер Rongta ACE G1Y виконаний у сучасному дизайні з максимальною шириною чека 58 мм, швидкістю друку 150 мм/с, функцією NFC. Принтер легко програмується завдяки підтримці ESC/POS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rongta Technology |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| RJ-11 | є |
| RS232 | немає |
| USB | є |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Автообрізувач | немає |
| Аксесуари | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр внутренней втулки ролика этикетки мм | - |
| Довжина друку мм | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр витратного матеріалу | 65 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | - |
| Мова програмування | ESC/POS |
| Можливість підключення грошової скриньки | Да |
| Надійність друкуючої термоголовки | 100 км |
| Надійність обрізача термоголовки | немає даних |
| Операційна система | WIN2003/WINXP/WIN7/WIN8/WIN10 |
| Призначення | для друку чеків |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A,UPC-E,EAN-13,EAN-8,CODE39,ITF,CODEBAR,CODE93,CODE128,QRCODE |
| Робоча температура | від 0° до 45°C |
| Роздільна здатність | - |
| Роздільна здатність dpi | - |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Розмір шрифту | ASCII: 12 x 24.9 x 17, Chinese: 24 x 24 |
| Розміри | 168х120х113 мм |
| Спосіб друку | прямий термодрук |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Тип етикетки | - |
| Товщина етикетки мм | немає |
| Швидкість друку | 150 мм/с |
| Ширина витратного матеріалу | 58 мм |
| Ширина друку мм | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 2 969 ₴






