Надійний термопринтер етикеток RP420 від Rongta з високою роздільною здатністю та швидкістю друку. Легке завантаження паперу, привабливий дизайн корпусу, висока якість друку. Завдяки вбудованим датчикам папір має точне автоматичне позиціонування. Максимальна швидкість друку текстової інформації становить 127 мм/с, роздільна здатність друку становить 203 dpi, максимальна ширина друку 104 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rongta Technology |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Parallel | немає |
| Serial | немає |
| USB | є |
| Интерфейсы | USB |
| Аксесуари | немає |
| Вес | 1.34 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр внутренней втулки ролика этикетки мм | - |
| Довжина друку мм | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | немає даних |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика ріббону | немає даних |
| Максимальная длина печати | 250 мм |
| Максимальная ширина печати | 104 мм |
| Мінімальна ширина друку | 38 мм |
| Намотування ріббону | немає даних |
| Назначение | для друку чеків |
| Рабочая температура | від 0° до 40°C |
| Разрешение | 203 dpi |
| Роздільна здатність dpi | 203 |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Розміри (ДхШхВ) | 220х109х92 мм |
| Спосіб друку | прямий термодрук |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип этикетки | - |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.30 мм |
| Товщина етикетки мм | немає |
| Скорость печати | 127 мм/с |
| Ширина друку мм | 104 |
Информация для заказа
- Цена: 2 345 ₴






