TUF Gaming VG249Q1R - це 23,8-дюймовий монітор з роздільною здатністю Full-HD (1920х1080) і високою частотою оновлення (165 Гц), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Серед його переваг - підтримка адаптивної синхронізації FreeSync Premium, що сприяє плавному відображенню динамічних сцен в іграх і фільмах. Ультратонкий корпус 23,8-дюймовий екран монітора TUF Gaming VG249Q1R укладений в неймовірно витончений корпус, який буде чудово виглядає в будь-якій обстановці. Його товщина в найтоншій точці становить всього 7,5 мм. Привабливим елементом у вигляді нових ігрових моніторів ASUS є оригінальна підставка Turbo Rim. Частота оновлення - 165 Гц Однією з особливостей монітора TUF Gaming VG249Q1R є підвищена частота оновлення екрану - 165 Гц, за рахунок якої поліпшується плавність картинки і мінімізується затримка відображення. Це буде особливо помітно в динамічних іграх, таких як шутери, стратегії в реальному часі, гоночні і спортивні симулятори. Технологія ELMB Технологія мінімізації змазування, розроблена фахівцями ASUS і отримала назву Extreme Low Motion Blur, дозволяє цьому монітора видавати більш чітке зображення при показі динамічних сцен в комп"ютерних іграх. Час відгуку, що вимірюється за методом MPRT, становить всього 1 мс. Shadow Boost Завдяки технології Shadow Boost поліпшується відображення темних фрагментів ігрових сцен, при цьому світлі області залишаються без істотних змін. Це дозволить швидше помітити зачаївся в тіні ворога.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.5х319.5х36.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 668 ₴







