
Монітор Asus 27" VG279QM IPS Black (90LM05H0-B03370)
10 871 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05H0-B03370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Частота оновлення екрану - 280 Гц! Монітором підтримується підвищена частота оновлення екрану, завдяки чому усувається ефект змазування рухомих об"єктів. У режимі розгону вона досягає 280 Гц, що майже в два рази перевищує можливості широко поширених 144-герцевих моделей. Результат - більш чітка картинка в будь-яких динамічних іграх, від шутерів до гоночних симуляторів. Час відгуку - 1 мс В даному моніторі застосовується швидка IPS-матриця, рідкі кристали якої перемикаються в чотири рази швидше, ніж у звичайних, тому середній час відгуку, що вимірюється при перемиканні між півтонами, становить всього 1 мілісекунда. Це сприяє усуненню неприємних візуальних артефактів при відображенні рухомих об"єктів. ЖК-панель також забезпечує великий колірний обхват (95% DCI-P3) і широкі кути огляду (178 °). Технологія Shadow Boost Завдяки технології Shadow Boost автоматично поліпшується відображення темних фрагментів ігрових сцен, при цьому світлі області залишаються без істотних змін. Це дозволить швидше помітити зачаївся в тіні ворога. Інтерфейси Для підключення до джерел відеосигналу у монітора є сучасні інтерфейси: DisplayPort 1.2 і два порти HDMI 2.0. Також доступний роз"єм для навушників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.9х376.73-506.73х211.37 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 871 ₴








