27-дюймовий монітор з роздільною здатністю Full-HD (1920х1080) і високою частотою оновлення (144 Гц) - для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів Технологія мінімізації змазування ELMB знижує час відгуку до 1 мс (MPRT) і може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією Технологія адаптивної синхронізації FreeSync Premium - при підключенні по інтерфейсів DisplayPort і HDMI Технологія Shadow Boost покращує відображення темних фрагментів ігрових сцен, не зачіпаючи світлі Ексклюзивні геймерские функції GamePlus
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.9 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.6х431х213 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75х75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 433 ₴







