
Монітор ASUS 27" VZ279HE (90LM02X3-B01470) IPS Black
5 923 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM02X3-B01470
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Витончений корпус з тонкою екранною рамкою ASUS VZ279HE - це сучасний монітор, виконаний у витонченому корпусі товщиною від 7 мм. Безрамкова конструкція робить його ідеальним рішенням для мультимоніторних конфігурацій, а ЖК-панель, виготовлена за технологією IPS, забезпечує широкі кути огляду (178°). Дана модель також має високу динамічною контрастністю (80 000 000:1) і продуманою ергономікою (технологія ASUS Eye Care для захисту очей користувача). Ультратонкий профіль Модель VZ279HE володіє неймовірно тонким корпусом, мінімальна товщина якого становить всього лише 7 мм. Для мультимоніторних конфігурацій Тонка екранна рамка дозволяє з успіхом застосовувати дану модель в мультимоніторних конфігураціях як для розважальних, так і для професійних додатків. Фільтрація синього світла Оскільки багато користувачів проводять за комп"ютером багато часу, монітори ASUS відрізняються продуманою ергономікою та спеціальними технологіями (фільтрація синього світла, мінімізація мерехтіння), що знижують втому очей. Бездоганна реалізація цих ергономічних функцій підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TUV Rheinland. Рівень фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на очі, задається в екранному меню. Мінімізація мерехтіння екрану Для усунення мерехтіння екрану в моніторі VZ279HE застосована технологія Flicker-free. Вона значно знижує стомлюваність очей при тривалому перебуванні за комп"ютером. Широкі кути огляду У моніторі VZ279HE використовується IPS-панель з високою динамічною контрастністю (80 000 000:1) і широкими кутами огляду (178°). Він здатний повністю відображати всі відтінки колірного простору sRGB, що робить його придатним для професійної роботи з зображеннями або редагування відеоматеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 621х439.5х39.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 923 ₴





