Мікрохвильова піч New Timeless Нехай життя стане простішим з новою колекцією, яка підходить до будь-якого сучасного стилю. Candy прагне перетворити кухню на приємне місце, у якому поєднання креативності, технології і дизайну створює позитивні емоції. Колекція мікрохвильових печей Candy New Timeless має яскраві деталі для додаткового освітлення вашої кухні. Функція гриля Завдяки цій функції ви можете легко приготувати неймовірно смачну рибу та м’ясо. Результат перевершить ваші очікування. Програма "Суп" Підігріти суп тепер легко, як ніколи. Поставте тарілку в піч та увімкніть програму «Суп»: вона ідеально визначить потрібний ступінь і час нагрівання, забезпечить рівномірне розігрівання і допоможе позбавитися бризок. Програма «Вівсянка» Для приготування вівсянки потрібен час, а ще доводиться стояти над казанком і постійно його перемішувати. Завдяки інноваційній програмі «Вівсянка» ви зможете знизити час приготування і зварити вівсянку, клацнувши кілька разів. Програма "Попкорн" Тепер вам не доведеться бруднити казанок, щоб зробити попкорн! Просто увімкніть програму «Попкорн» і все буде готове за кілька хвилин. Насолоджуйтеся вашим улюбленим фільмом! Програма автоматичного чищення Відчистити мікрохвильову піч тепер легко, як ніколи! Програма автоматичного очищення допоможе швидко очистити ваш прилад і вивести неприємні запахи. Просто налийте невелику кількість води в пластиковий контейнер і виберіть програму: залишки їжі розм’якнуть під впливом пари, і ви зможете їх легко витерти! Автоматичні програми Понад 40 автоматичних програм, які допоможуть вам заощадити час і легко готувати смачні рецепти! Клацнувши всього кілька разів, ви автоматично можете встановити в мікрохвильові печі правильний час і потужність відповідно до типу їжі! Програма розморожування Забули витягнути їжу з холодильника, щоб розморозити? Тепер це не проблема: ваша мікрохвильова піч швидко розморозить їжу, зберігаючи її якість і смак. Не пропустіть момент завершення приготування Ця мікрохвильова піч Candy подає спеціальний звуковий сигнал, який повідомляє про завершення приготування. Застосунок hOn Приготування їжі стає неймовірно простим із застосунком hOn. Відкрийте для себе цілий світ нових знань: смачні рецепти, створені шеф-кухарями та фуд-блогерами, а також поради та прийоми, що стосуються різних функцій мікрохвильової печі. А ще застосунок hOn допоможе вам зробити процес приготування їжі веселим і цікавим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | тэновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габариты (В х Ш х Г) | 262 х 452 х 357 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Цвет корпуса | чорний із сріблястим |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1000 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | теновий |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 2 567 ₴







