Арсенал технологій і функцій телевізора P725 включає високу якість зображення 4K HDR, технологію MEMC, Dolby Vision/Atmos, функцію голосового управління Hands-Free 2.0 і багато іншого. Насолоджуйтесь захоплюючим та комфортним переглядом фільмів, спортивних програм та будь-якого іншого контенту. 4K HDR 4K роздільна здатність забезпечує приголомшливі деталі і реалістичність зображення, що відображається. Тепер ваш улюблений контент відтворюватиметься за допомогою 1.07 млрд кольорів (10-бітна глибина кольору). HDR відображає практично всі відтінки кольору, що охоплює ширший діапазон тонів. Крім цього, підтримується HDR 10. Неймовірна якість зображення Є передовою технологією оптимізації та відображення – неймовірна яскравість, контраст, колір, деталізація та глибина буквально пожвавлюють зображення у Вас на очах. Плавне відтворення відео Технологія MEMC забезпечує плавність обробки зображення завдяки розумному алгоритму, що підтримується чіпом, що дозволяє покращувати зображення шляхом додавання кадрів, показуючи їх у проміжку між справжніми за рахунок збільшення щільності. Тому динамічні кадри виглядатимуть чіткішими, без ефекту розмиття. Звук нового покоління Насолоджуйтесь фільмами, шоу та іграми, як ніколи раніше. Технологія Dolby Atmos відкриє доступ до багатогранного звуку, так як відтворюваний звук плавно перетікає разом з об'єктами, що рухаються на екрані. Технологія Dolby Atmos дозволить заповнити кімнату та занурити аудиторію в атмосферу чудового звуку. AiPQ Engine Продуктивність нового чотириядерного процесора з тактовою частотою 1.3 ГГц підвищено на 8% за рахунок оптимізації загальної продуктивності та програмного забезпечення, що допоможе підвищити якість розваг. Алгоритм TCL з набором мікросхем обробляє контент у режимі реального часу, виявляючи та масштабуючи зображення та звук. Зображення оптимізується в залежності від контенту; тому колір океанської води здається більш блакитним, а тропічні ліси пишнішими. У той же час якість звуку компенсується відповідно до гучності; також усувається спотворення сигналу динаміків, що забезпечує автентичне звучання будь-якому рівні звуку. Hands-Free 2.0 Голосове керування Hands-Free 2.0 на основі Google Assistant позбавить Вас необхідності використовувати пульт дистанційного керування (ПДУ). Перемикайте канали, задавайте нагадування та переглядайте контент із потокових сервісів за допомогою простих голосових команд. Насолоджуйтесь покращеною продуктивністю та швидшою обробкою з оновленою версією 2.0.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Операционная система | Android TV |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 43" |
| Звукова система | 2 x 10 |
| Колірне виконання | сріблястий |
| Операційна система | Android TV |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 965x572x41 мм |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 099 ₴










