ВРАЖАЮЧА ЯСКРАВІСТЬ Тисячі міні-світлодіодів забезпечують неймовірну яскравість, вражаючі світлові ефекти та більш насичену, реалістичну якість HDR. ТОЧНИЙ КОНТРОЛЬ КОНТРАСТУ Точно керовані міні-світлодіоди в активній матриці із лампами підсвічування забезпечують захоплюючий контраст, здатний одночасно відображати глибші чорні та яскраві білі кольори, що забезпечує більшу глибину, деталізацію та розміри зображення. НАДЗВИЧАЙНІ КОЛЬОРИ QLED Завдяки найсучаснішій технології Quantum Dot, цей телевізор TCL забезпечує справжній кінематографічний колір, створений з понад мільярда кольорів і відтінків. Усі кольори, які тільки здатна передати кінокамера. Усі кольори, які тільки здатен передати телевізор LED чи OLED. 4K HDR PREMIUM: ЧУДОВИЙ КОНТРАСТ З ТОЧНИМИ ДЕТАЛЯМИ ТА КОЛЬОРАМИ Найновіший стандарт для контенту UHD — High Dynamic Range (високий динамічний діапазон). HDR PREMIUM забезпечує чудове відчуття високого динамічного діапазону з прекрасною яскравістю, винятковою деталізацією тіні та насиченими точними кольорами. Відчуйте неймовірні деталі зображення, як і задумували режисери. Зображення, яке ви бачите, настільки ж детальне, як і в реальному житті. Телевізори TCL оснащені системою 4K HDR PREMIUM, яка включає в себе технологію Quantum Dot, підсвічування міні-світлодіодами та природну чіткість руху 100 Гц. МOTION CLARITY PRO 100 ГЦ: ДИСПЛЕЙ 100 ГЦ ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ РУХУ ЯКОСТІ ПРЕМІУМ-КЛАСУ Вбудований екран частотою 100 Гц для відображення руху якості преміум-класу під час динамічних сцен. Завдяки вбудованому дисплею 100 Гц насолоджуйтесь динамічним зображенням бойовиків або спортивних змагань з життєвою плавністю і чіткішими деталями. Ніщо не може перевершити рух у 100 Гц. БАГАТОФОРМАТНИЙ HDR: ПРИГОЛОМШЛИВИЙ HDR НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДЖЕРЕЛА Існує безліч способів отримати найкращу якість зображення 4K HDR на телевізорі: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION та DOLBY VISION IQ. Цей телевізор TCL підтримує їх усі! Переконайтеся, що ви можете використовувати свій 4K HDR телевізор на повну потужність – якими б розвагами Dolby Vision ви не насолоджувались на Netflix, Disney+ або HDR10+ на Amazon Prime Video, цей телевізор 4K HDR TCL завжди підтримуватиме найкращий формат. Крім того, 4K HDR Dolby Vision IQ оптимізує якість зображення, щоб адаптувати її до умов освітлення приміщення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 400 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WMA |
| Вес | 23.30 кг кг |
| Вага без підставки | 17.5 кг |
| Вага з підставкою | 17.8 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 240 Вт |
| Звукова система | 2 х 15 Вт |
| Колірне виконання | сірий |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 60 Вт |
| Процесор зображення | Mali-G52 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1227x750x76 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1227x772x255 мм |
| Технологія MEMC | є |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Фото | JPG, PNG, BMP |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 26 257 ₴










