TCL 43P615 - сучасний телевізор для перегляду улюблених фільмів із підтримкою Android TV, модулем і Wi-Fi та роздільною здатністю 4К. Телевізор має тонкі рамки довкола екрану, що дарує повне відчуття занурення у світ телебачення. Два фронтальні динаміки потужністю 16 Вт забезпечать чудовий та захоплюючий звук для фільмів та музики. Телевізор оснащений SmartTV, що дозволяє насолоджуватися улюбленим контентом без меж. Вбудований WI-FI-адаптер та інтерфейс RJ 45, дозволять без зайвих зусиль підключитися до телевізора навіть зі смартфону чи ноутбука для перегляду фото чи відео. Дизайн телевізора універсальний, виконаний у чорному кольорі. Корпус обладнаний тонкими ніжками, а також, кріпленням стандарту VESA 200х200.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 6.75 кг кг |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 14 дней |
| Диагональ экрана | 43" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звукова система | 2 х 16 Вт |
| Звуковая система | 2 х 16 Вт |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 970x572x78 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 038 ₴









